تجارت الکترونیک به شکل  کنونی در سال 1991 شروع شد و سهم بزرگی در رشد و رونق کشورهای پیشرفته داشته است، فروشگاه هایی که تجارت فیزیکی را با تجارت الکترونیکی تلفیق کردند و یا شرکتهایی که بنیان آنها بر روی تجارت الکترونیک پای ریزی شد و برندسازی در تجارت الکترونیک شکل گرفت. شاید باورش برای شما سخت باشد که آمار اطلاعات مربوط به فروش تجارت الکترونیکی در سراسر جهان در سال 2016 به 1.86 تریلیون دلار رسید و پیش بینی می شود درآمد  آن در سال 2021 به 48.4 تریلیون دلار افزایش یابد، اما ایران به دلیل موانع مختلف هنوز سهم خیلی کمی در تجارت الکترونیک دارد اما در سالهای اخیر شاهد رشد نسبی بالاتری نسبت به سالهای پیش بوده ایم  و پیش بینی می شود این سهم در بازار های ایران رشد بهتری را تجربه نماید .

نیکابازار امید دارد که به چشم انداز خود یعنی رسیدن به یک فروشگاه اینترنتی بزرگ دست یابد و سهمی از این بازار نوپای بزرگ را در اختیار بگیرد.سیاست کاری ما بر آن است که با حذف واسطه ها اقدام به فروش انواع کالای با کیفیت با حداقل قیمت اقدام نماید .لذا گستره کالا ها در حال حاظر از حجم کم شروع شده و امیدواریم با رشد فروش نسبت به توسعه آن اقدام نماییم.

امیدواریم با جلب اعتماد و رضایت شما عزیزان به چشم انداز خود رسیده و پلی باشیم تا یک خرید خوب  و آسان را در نیکابازار تجربه نمایید .