تاریخچه شرکت پادیسان

تاریخچه شرکت پادیسان که توليد كننده لوازم خانگي و آشپزخانه از قبيل انواع اجاق گاز صفحه ای و رومیزی ، اجاق ایستاده مبله گاز فردار و طرح فر در مدل هاي مختلف ، انواع فر توکار برقی و برقی-گازی، انواع هود آشپزخانه شومينه اي و فلت و سینک ظرفشویی آشپزخانه مي باشد به این شرح است که  در سال ۱۳۶۴ با هدف توليد لوازم خانگي ، صادرات و واردات تاسيس گرديد. اين شركت ابتدا در منطقه سيمين دشت كرج واقع گردیده و با تولید ماشین لباسشویی فعالیت می نمود. در سال ۱۳۶۹ با توجه به ضرورت بازار مصرف ، تصميم به توليد انواع مختلف اجاق گاز نمود. در سال ۱۳۷۲ به دليل افزايش حجم توليد و گسترش محصولات، شركت اقدام به تغيير مكان و استقرار در منطقه فعلي (كيلومتر ۵۹ اتوبان تهران-قزوين) به مساحت ۳۰٫۰۰۰ متر مربع ، با ۱۸٫۰۰۰ متر مربع زير بنا نمود. این شرکت در تولید محصولات خود از بهترین مواد و قطعات با کیفیت بین المللی استفاده می نماید.

شركت پاديسان با بيش از ۱۰۰ نماينده فروش و بيش از ۳۰۰ سرويسكار مجاز در سراسر ایران توانایی ارائه بهترين و جديدترين مجموعه خدمات پس از فروش به هموطنان عزيز مي باشد. این شرکت  با ارائه مدرن ترين اجاق گاز فردار خانگي، حضور خود را در عرصه نمايشگاه هاي ملي و بين المللي از جمله نمايشگاه‌های بين المللي تهران ، نمايشگاه‌های لوازم خانگي ، نمايشگاه‌ دبي و نمايشگاه استاندارد به اثبات رسانیده است. شركت پاديسان محصولات خود را علاوه بر داخل ایران به ساير نقاط جهان از جمله كشورهاي يمن ، عربستان ، حاشيه خليج فارس و كشورهاي آسیای میانه، اروپايي و آفريقايي صادر می نماید و امید وار است سهم خود را در بازارهای جهانی بیشتر نماید.

واحد طراحی و مهندسی شرکت آخرین و جدیدترین طرح های روز دنیا را با استفاده از بهترین مهندسان طراح صنعتی کشور به محصول تبدیل می نماید. شركت تولیدی صنعتی پاديسان با همفكري و همياري مهندسين با تجربه و متخصصان خود موفق به كسب لوح های افتخار ملي و نشانهای بين المللي مختلفی گرديده است.